K. T. Öğretmenler Kooperatifi Ltd.
 

  Fatura Ödemeleri

     
   

Faturalarınızı unutma, geciktirme veya banka kuyruklarında zaman harcamaya son verebilirsiniz. Vereceğiniz tek bir talimatla faturalarınızın tutarı her ay hesabınızdan alınır, ödemeleriniz kooperatifimiz tarafından sizin adınıza otomatik olarak yapılır. Otomatik ödeme talimatı veren üyelermizin, faturalarının otomatik olarak ödenebilmesi için faturanın son ödeme günü hesaplarda yeterli tutar bulundurmaları veya kullanılabilir limitlerinin fatura tutarını karşılaması gerekmektedir.

 

Ağağıdaki faturalardan herhangi birini veya tamamını talimat vererek Oluşturulacak hesaptan gününde otomatik ödemeye bağlayabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Hesbımdan diğer hangi faturaları Ödeyebilirim
 

Vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile, ödeme optimum kart, sigorta poliçe ve su faturalarınızı otomatik olarak ödeyebilirsiniz.

 

 

Otomatik Ödeme Talimatı
 

Otomatik ödeme istediğiniz  faturalarınız için Otomatik Ödemetalimatı vermeniz gerekmektedir. Otomatik ödeme talimatınız yok ise, Otomatik Ödeme talimatı vermek üzere en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Siz üyelerimiz fatura ödemeleri  ve Otomatik Ödeme Talimatları için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

 

En yakın şubemize gelerek hizmetimizden faydalanmaya başlayın..

 

 

 

Copyright © K. T. Öğretmenler Kooperatifi Ltd.
Design by Analiz Computer Cesim Ltd.
| Gizlilik Politikamız | Görüş ve Önerilerinizi | Bize Ulaşın | Site Haritası |